سمفونی لک لک ها

انجمن ام اس محصولات و صنایع دستی بیماران را معرفی می کند

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۶ کد : ۲۴ اطلاعیه های مهم
تعداد بازدید:۱۹۶۸
از کلیه بیمارانی که محصولی تولید می کنند تقاضا می شود یک نمونه مناسب و کامل با مشخصاتی که ذکر شد حداکثر تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ به انجمن ام اس ایران اهداء وارسال نمایند .
انجمن ام اس محصولات و صنایع دستی بیماران را معرفی می کند

انجمن ام اس ایران در نظر دارد به منظور معرفی محصولات و صنایع دستی بیماران ام اس اقدام به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه دایمی نماید. به این منظور لازم است هریک از عزیزان که علاقمند به شرکت در نمایشگاه  و فروشگاه دائمی می باشند لطفا یک نمونه از محصول تولیدی خود را با ذکر نام و نام خانوادگی و موضوع اثر با جزئیات و شرح کافی در خصوص صنایع دستی تولید شده به انجمن ام اس ایران اهداء نمایند.

همچنین انجمن قصد دارد ضمن تهیه یک بروشور جامع از کلیه تولیدات بیماران ام اس و معرفی آن به دستگاه های اجرایی کشور جهت اطلاع رسانی و بازاریابی و امکان فروش توسط بیماران، یک نمایشگاه و فروشگاه مجازی نیز راه اندازی نماید تا محصولات بیماران ام اس به طور کامل در فضای مجازی نیز معرفی و در معرض دید عموم قرار گیرد.

به این منظور قرار است از نمونه صنایع دستی تولید شده توسط بیماران ام اس تصویری واضح و شفاف با توضیحات لازم تهیه شده و در فضای مجازی به صورتی شایسته سازماندهی و عرضه شود.

از کلیه بیمارانی که محصولی تولید می کنند تقاضا می شود یک نمونه مناسب و کامل با مشخصاتی که ذکر شد حداکثر تا 30 فروردین 1397 به انجمن ام اس ایران اهداء وارسال نمایند .

شایان ذکر است که در نظر است مسابقات صنایع دستی خاص در تاریخ ۹۶/۲/۲۶ در محل بنیاد بیماریهای خاص برگزار و به برترین تولیدات جوایزی اهدا گردد که محصولات ارسالی در مسابقات مذکور شرکت داده خواهند شد.

آدرس: تهران،خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی،نرسیده به چهار راه طالقانی،کوچه شهید شمس،پلاک35

 


( ۸ )

نظر شما :

آنیتا فارسیان فر ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۷
سلام.لطفا متن فراخوان رو اعلام بفرمایید
پاسخ مدیر سایت ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۷

فراخوان بروزرسانی شد. به این لینک مراجعه بفرمایید.

http://iranms.ir/fa/news/23/